Apie mus

Spausdinti

Sveiki aps

Sveiki apsilankę mūsų internetinėje parduotuvėje. Jūsų dėmesiui pristatome europietiško prekinio ženklo “Ugnies kaukė” didelį rankų darbo autorinių juvelyrinių dirbinių pasirinkimą. Pas mus jūs rasite nuostabius Murano stiklo karoliukus ir galėsite susikurti iš jų sau ir savo artimiesiems nepakartojamus papuošalus. Mažosios plastikos mėgėjai neliks abejingi sidabriniams karoliukams-figūrėlėms. Mūsų studija dirba su labai talentingu dailininku-skulptoriumi Olegu Morozovu (šiuo metu gyvena JAV). Jo nepakartojamas stilius, dėmesys smulkmenoms ir tikslus, kruopštus darbas su kiekviena figūrėle padėjo sukurti puikią kolekciją, kuri patenkins pačio išrankiausio juvelyrinių dirbinių mėgėjo skonį. „Ugnies kaukės“ murano stiklo karoliukai ir sidabriniai karoliukai-figūrėlės paryškina vienas kito grožį surinktose apyrankėse ir karoliuose. Papuošalai iš vyriškos kolekcijos sudomins savo brutualiais pakabukais, kaukolytėmis ir kardais iš meteoritų. Papuošalai vyrams padaryti “bike style”. Mes turime ir rankų darbo mini figūrėlių, kurios gali tapti nuostabia dovana artimiesiems ir mylimiausiems. Savo dirbiniams mes naudojame įvairias medžiagas pradedant nuo pusiau brangių akmenų ir mamuto kaulo iki tokios retenybės kaip meteoritai.

    „Ugnies kaukė“ demonstravo savo gaminius parodose ir prezentacijose įvairiose šalyse ir mestuose: Tucson “Best beads show”,Hamburg “BEADERS BEST Perlenkunst-Messe”,“ EURO MINERAL & EURO GEM” Prancūzijoje.

Mūsų draugai - skirtingo amžiaus ir pomėgiu žmonės, nuo jaunimo sub-kultūros iki žmonių kurie vertina ne tik mados tendencijas ir grožį, bet ir gerą kokybę, dirbinių meninę vertę.

Mūsų prekinio ženko šūkis - atrask “vaivorykštės spalvų lašelius“, šie spalvoto stiklo lašeliai - nepakartojami.... Pats geriausias “lamp-work” meistras nesugebės pagaminti identiško karoliuko... kiekvienas kitas bus skirtingas... kaip žmones mūsų planetoj... kiekvienas žmogus kuris ne abejingas tokiems dalykams, suras pas mus savo nepakartojamą karoliuką, kuris galės atspindėti savininko charakteri ir nuotaiką.... aš norėčiau, kad mūsų darbai neštų žmonėms laimę, šventės jausmą ir optimizmą...

Mes atviri bendravimui, su meistru jūs galite susisekti telefonu, elektroniniu paštu, per FасеВооk, arba ateiti į mūsų parduotuvę.